Powiększanie ust metodą rosyjską jest bezpiecznym, wygodnym zabiegiem, który może pomóc poprawić Twój wygląd. Zabieg rozpoczyna się od konsultacji z dr Greenem, który oceni ogólny stan zdrowia pacjentki i omówi jej potrzeby estetyczne. Wykona on również zdjęcia kosmetyczne, aby ocenić Twoje usta i stworzyć plan leczenia dostosowany do Twoich potrzeb. Pomoże Ci wybrać wypełniacz dermalny, taki jak Juvederm lub Restylane, aby powiększyć Twoje usta.

Restylane Kysse

Metoda rosyjska wykorzystuje wypełniacz taki jak Restylane Kysse, zatwierdzony przez FDA wypełniacz kwasu hialuronowego, którego działanie może trwać do roku. Jego unikalna technologia XpresHAn Technology zmienia sposób, w jaki kwas hialuronowy wiąże się wewnątrz wargi. Dzięki temu wypełniacz czuje się bardziej naturalnie i porusza się wraz z ustami, eliminując wszelkie niekomfortowe uczucie. Może być stosowany u każdej osoby dorosłej powyżej 21 roku życia.

Metoda rosyjska wymaga kilku kluczowych kroków. Po pierwsze, pacjent powinien być w ogólnie dobrym stanie zdrowia. Po drugie, pacjent powinien dążyć do uzyskania symetrycznego wyglądu. Powinien również unikać wypukłości na zewnątrz, którą może spowodować większość wypełniaczy ust. Usta powinny być symetryczne, ale dramatyczne w widoku z profilu. Konsultacja pomoże Ci określić, czy jesteś dobrym kandydatem do zabiegu. Pomoże to również poczuć się bardziej komfortowo z całą procedurą – te dane są udostępnione przez portal salonurodymagia.pl.

Rosyjska metoda powiększania ust jest niechirurgiczną alternatywą dla powiększania ust za pomocą wypełniaczy skórnych. Zabieg polega na wstrzyknięciu w usta Restylane Kysse lub Juvederm. Tradycyjna metoda obejmuje poziome zastrzyki i ogólnie zwiększa rozmiar całej wargi w kierunku poziomym. Chociaż to działa, może również pozostawić u pacjenta „efekt kiełbasy”.

Jak w przypadku każdego zabiegu wstrzykiwania, metoda rosyjska jest skuteczna tylko wtedy, gdy jest wykonywana przez doświadczonego, wykwalifikowanego wstrzykiwacza. Niedoświadczony iniektor może dać niezadowalające rezultaty, a nawet wywołać szkodliwe efekty uboczne. Jeżeli lekarz nie posiada certyfikatu, może przypadkowo wstrzyknąć wypełniacz do naczynia krwionośnego, powodując poważne reakcje niepożądane. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać lekarza, dla którego priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo.

Restylane

Restylane jest popularnym wypełniaczem do ust i może być stosowany do poprawy wyglądu cienkich ust. Procedura może również poprawić symetrię warg. Zabieg jest bezpieczny i zatwierdzony przez FDA. Wykwalifikowany iniektor może wykonać procedurę. Przed posiadaniem procedury, to najlepiej zaplanować konsultacje z lekarzem. Ocenią oni Twoją historię medyczną i cele estetyczne. Wykonają również zdjęcia kosmetyczne i zbadają Twoje usta. To pozwoli im określić, który dermal filler jest najlepszy dla Twoich potrzeb.

Sam zabieg może trwać od piętnastu do trzydziestu minut. Czas ten może się różnić w zależności od ilości wypełniacza, który jest używany. Jednak cała procedura powinna trwać około 30 minut do 45 minut. W przeciwieństwie do tradycyjnej techniki, rosyjska procedura powiększania ust jest mniej bolesna. Zazwyczaj procedura powoduje zasinienie i obrzęk. Kilka dni po zabiegu obrzęk ustąpi. Po tym czasie rezultaty utrzymują się nawet do roku.

Restylane to doskonały wybór do uwydatnienia ust. Procedura wykorzystuje płaszczyznę podskórną, która jest głęboka na jeden do dwóch milimetrów. Pomaga to przywrócić objętość ust i stworzyć bardziej naturalny wygląd. Większość pacjentów doświadcza również pewnego poziomu asymetrii w ustach, ale możesz być pewna, że nie będzie to miało wpływu na Twoje wyniki.

Restylane Kwas hialuronowy

Metoda rosyjska to prosty i skuteczny sposób na powiększenie ust. Polega na użyciu maleńkiej igły i tępej kaniuli do pionowego wstrzykiwania wypełniacza kwasu hialuronowego. Wypełniacz kwasu hialuronowego jest następnie formowany, aby stworzyć naturalnie wyglądający kształt serca. Procedura ta jest idealna dla pacjentów, którzy chcą uniknąć wypukłości na zewnątrz w przypadku tradycyjnych wypełniaczy ust.

Metoda ta jest bardziej komfortowa niż inne rodzaje powiększania ust, ale niesie ze sobą pewne ryzyko. W trakcie zabiegu mogą pojawić się siniaki i obrzęki, ale ustępują one po kilku dniach. W ciągu pierwszych kilku dni usta będą miały nieproporcjonalny kształt. Jest to jednak normalna część zabiegu.

Metoda rosyjska jest doskonałym wyborem dla pacjentów, którzy chcą zwiększyć objętość ust bez operacji chirurgicznej. Technika ta jest skuteczna w przypadku wszystkich ust, chociaż pacjenci o cienkich wargach będą potrzebowali więcej produktu. Pacjenci mogą potrzebować kilku sesji wstrzyknięć, aby zobaczyć pożądane rezultaty. Dla tych, którzy chcą uzyskać bardziej dramatyczny efekt, procedura ta może również wzmocnić łuk kupidyna.

Zastrzyki wykonane tą techniką zwiększają wysokość ust. Jest to przeciwieństwo konwencjonalnych zastrzyków do ust, które mogą powodować efekt „kaczych ust”. Zastrzyki są wykonywane w precyzyjnych miejscach, aby stworzyć bardziej naturalnie wyglądający, pełniejszy wygląd.

Radiesse

Powiększanie ust metodą rosyjską polega na wstrzyknięciu do ust wypełniacza z kwasu hialuronowego. Ten rodzaj iniekcji jest bezpieczny i skuteczny w tworzeniu wyglądu naturalnie wyglądających pełniejszych ust. Może być wykonywany przez chirurga plastycznego z certyfikatem, a procedura trwa zazwyczaj od pięciu do siedmiu sesji. W ciągu pierwszych kilku dni po zabiegu mogą pojawić się siniaki i obrzęk. Obrzęk ten jednak w końcu ustąpi.

Najpierw pacjent otrzymuje znieczulenie. Lekarz może zastosować blokadę nerwu podoczodołowego lub psychicznego. Po znieczuleniu pacjenta lekarz może wstrzyknąć żel za pomocą igły o średnicy 27. Następnie umieści drugą linię wstrzyknięcia głębiej niż pierwsza. Lekarz będzie musiał również wprowadzić osobną igłę 27-gauge w kolumny philtrum.

Po wstępnym wstrzyknięciu, zabieg może trwać zaledwie piętnaście do trzydziestu minut. Może trwać dłużej w zależności od ilości użytego wypełniacza. Metoda rosyjska obejmuje więcej punktów wejścia niż inne metody powiększania ust, w tym granicę wermilionową. Dodatkowe punkty wejścia minimalizują ilość bólu.

Metoda rosyjska jest droższa od innych metod. Jednak rezultaty będą wyglądały bardziej naturalnie. Metoda rosyjska polega na wstrzyknięciu maleńkich kropel wypełniacza skórnego w centralną część wargi. Technika ta jest bardziej precyzyjna i zajmuje więcej czasu niż technika standardowa.

Sculptra

Metoda rosyjska to doskonały sposób na uzyskanie młodziej wyglądających ust. Procedura jest prosta i szybka. Rozpoczyna się od konsultacji z dr Greenem, który omówi historię choroby i cele estetyczne. Wykona on również zdjęcia kosmetyczne, aby ocenić Twoje usta i polecić najlepszy wypełniacz dermalny dla Twoich szczególnych potrzeb. Pomoże Ci również wybrać wypełniacz spośród wielu dostępnych opcji, takich jak Juvederm czy Restylane.

Metoda rosyjskich ust wykorzystuje małe, pionowe zastrzyki wypełniacza dermalnego. Różni się od zwykłego procesu powiększania ust tym, że strzykawka jest mniejsza, a umiejscowienie igły bardziej dokładne. Procedura obejmuje również technikę nitek i kropli, która koncentruje większość objętości w centrum wargi.

Metoda rosyjska jest doskonałą opcją dla osób poszukujących dramatycznego powiększenia ust bez wystającego charakteru tradycyjnych wypełniaczy ust. Metoda ta może zwiększyć ryzyko wystąpienia tymczasowego zasinienia i obrzęku. Jednak pacjenci powinni spodziewać się minimalnego lub żadnego dyskomfortu podczas zabiegu. Miejscowe znieczulenie może pomóc zminimalizować dyskomfort.

Ta technika jest również znana jako „namiotowe” powiększanie ust. Lekarz wstrzykuje kwas hialuronowy wzdłuż linii bogatej w kolagen, aby stworzyć w wardze kształt przypominający namiot. Zabieg jest zazwyczaj bezbolesny, ponieważ obejmuje tylko obszar graniczny wargi. Pozostałe obszary są słabo lub w ogóle nie odczuwalne. Jednak znieczulenie może wpłynąć na precyzję wyników.

Juvederm

Pierwszym krokiem w powiększaniu ust za pomocą Juvedermu jest konsultacja z lekarzem na temat Twoich oczekiwań. Zabieg ten jest doskonałym sposobem, aby usta wyglądały na bardziej symetryczne i zdefiniowane. Kwas hialuronowy to naturalna substancja produkowana przez organizm, która pomaga skórze wyglądać na nawilżoną i gładką. Substancja ta jest również wykorzystywana do nadania ustom młodzieńczego wyglądu i definicji. Po ocenie potrzeb lekarz wybierze idealny wypełniacz do ust.

Wybór wykwalifikowanego i doświadczonego wstrzykiwacza ma kluczowe znaczenie. Niewykwalifikowani wstrzykiwacze mogą spowodować niezadowalające wyniki i niekorzystne efekty uboczne. Ponadto zdyskwalifikowany wstrzykiwacz może wstrzyknąć wypełniacz do naczynia krwionośnego, co może spowodować poważną reakcję. Dlatego ważne jest, aby do zabiegu powiększania ust preparatem Juvederm metodą rosyjską wybrać lekarza z certyfikatem zarządu.

Chociaż metoda rosyjska może wydawać się prostym zabiegiem, wymaga znacznego kunsztu i umiejętności, aby usta wyglądały na pełne i piękne. Procedura jest zazwyczaj wykonywana z użyciem wypełniacza kwasu hialuronowego, takiego jak Juvederm. Możesz wybrać pomiędzy Restylane Kysse, Juvederm Ultra, Revanesse lub Restylane. Lekarz dobierze odpowiedni wypełniacz do Twoich ust w zależności od Twoich potrzeb i celów estetycznych.

Czas zabiegu wynosi około 15 do 30 minut. Im więcej wypełniacza zostanie użyte, tym dłużej będzie trwał zabieg. Zastrzyki w metodzie rosyjskiej są wykonywane przez serię punktów wejściowych w pobliżu granicy vermillionu ust. Technika ta minimalizuje ból związany z zabiegiem.

Podobne tematy